Prawo i Sprawiedliwość - Lublin

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kandydaci PiS do europarlamentu

Email Drukuj PDF

W sobotę, 22 marca 2014 r. Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Są to listy, na których są kandydaci merytorycznie przygotowani do pełnienia funkcji posłów do Parlamentu Europejskiego. Kandydaci PiS to ludzie z ogromnym doświadczeniem, eksperci w wielu dziadzinach. Nie znajdziemy tam, tak jak w innych partiach, celebrytów, czy osób znanych tylko z tego, że są znani. Prosimy o wsparcie przy zbieraniu podpisów pod listą kandydatów PiS z okręgu nr 8. Właściwy formularz jest dostępny w każdym biurze posła lub senatora PiS. Tam też można składać już wypełnione formularze.
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego z Lubelszczyzny (okręg nr 8): 1. prof. Waldemar Paruch   2. prof. Mirosław Piotrowski   3. Sławomir Zawiślak   4. Beata Mazurek   5. Beata Gorajek   6. Ewa Dumkiewicz-Sprawka   7. Adam Abramowicz   8. Zdzisław Podkański   9. Jarosław Stawiarski   10. Małgorzata Sadurska

 

Migawki

Dlaczego oszukują?

Oglądam spoty wyborcze różnych formacji. Widzę, słucham wypowiedzi niektórych (Tuska, Palikota) i z niedowierzania oczy przecieram ze zdumieniA.
Tusk - zdjęcie z B. Obamą (prezydent USA). Przez cały okres swoich rządów odsuwał się od Stanów Zjednoczonych na rzecz Rosji, a teraz przekonuje, że zawsze kochał Amerykanów i straszy nas Putinem. Po 7 latach jego rządów, gdy rozbroił Polskę mówienie o zagrożeniu to oczywista zagrywka wyborcza. A my pamiętamy oddanie sprawy Smoleńska Rosji i wiele innych działań Tuska i PO na szkodę Polski i naszych interesów narodowych.

Palikot w spocie twierdzi, że zlikwiduje biurokrację, obniży podatki, ułatwi życie w Polsce. A co zrobił przez kilkadziesiąt miesięcy jako szef komisji sejmowej mającej na celu zlikwidować biurokrację, obniżyć podatki i ułatwić życie w Polsce? A no właśnie po jego pozorowanych, medialnych działaniach żyje się coraz gorzej.

NIE DAJMY SIĘ OSZUKIWAĆ PLATFUSOM I PALECIAKOM. PAMIĘTAMY I ROZLICZYMY (NIE WYBIERZEMY). IM JUŻ DZIĘKUJEMY.