Prawo i Sprawiedliwość - Lublin

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kandydaci PiS do europarlamentu

Email Drukuj PDF

W sobotę, 22 marca 2014 r. Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Są to listy, na których są kandydaci merytorycznie przygotowani do pełnienia funkcji posłów do Parlamentu Europejskiego. Kandydaci PiS to ludzie z ogromnym doświadczeniem, eksperci w wielu dziadzinach. Nie znajdziemy tam, tak jak w innych partiach, celebrytów, czy osób znanych tylko z tego, że są znani. Prosimy o wsparcie przy zbieraniu podpisów pod listą kandydatów PiS z okręgu nr 8. Właściwy formularz jest dostępny w każdym biurze posła lub senatora PiS. Tam też można składać już wypełnione formularze.
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego z Lubelszczyzny (okręg nr 8): 1. prof. Waldemar Paruch   2. prof. Mirosław Piotrowski   3. Sławomir Zawiślak   4. Beata Mazurek   5. Beata Gorajek   6. Ewa Dumkiewicz-Sprawka   7. Adam Abramowicz   8. Zdzisław Podkański   9. Jarosław Stawiarski   10. Małgorzata Sadurska

 

Migawki

Wybory parlamentarne - przygotowania

Trwa akcja zbierania podpisów poparcia pod listą kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP. Wszystkich chcących przyłączyć się do akcji i popierających Prawo i Sprawiedliwość prosimy o wydrukowanie gotowego wzoru wykazu poparcia. Formularze można również otrzymać w każdym biurze parlamentarnym na terenie województwa lubelskiego.

 

Wykaz poparcia - www.tulajew.pl/podpisy.pdf

Zbieramy również podpisy poparcia pod naszymi kandydatami do Senatu RP. Są nimi:

Stanisław Gogacz - www.pis.lublin.pl/multimedia/senat14.pdf

dr Grzegorz Czelej - www.pis.lublin.pl/multimedia/senat15.pdf

prof. Henryk Cioch - www.pis.lublin.pl/multimedia/senat16.pdf

 

Podpisy zbieramy do 29 sierpnia 2011 r.