Prawo i Sprawiedliwość - Lublin

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kandydaci PiS do europarlamentu

Email Drukuj PDF

W sobotę, 22 marca 2014 r. Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Są to listy, na których są kandydaci merytorycznie przygotowani do pełnienia funkcji posłów do Parlamentu Europejskiego. Kandydaci PiS to ludzie z ogromnym doświadczeniem, eksperci w wielu dziadzinach. Nie znajdziemy tam, tak jak w innych partiach, celebrytów, czy osób znanych tylko z tego, że są znani. Prosimy o wsparcie przy zbieraniu podpisów pod listą kandydatów PiS z okręgu nr 8. Właściwy formularz jest dostępny w każdym biurze posła lub senatora PiS. Tam też można składać już wypełnione formularze.
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego z Lubelszczyzny (okręg nr 8): 1. prof. Waldemar Paruch   2. prof. Mirosław Piotrowski   3. Sławomir Zawiślak   4. Beata Mazurek   5. Beata Gorajek   6. Ewa Dumkiewicz-Sprawka   7. Adam Abramowicz   8. Zdzisław Podkański   9. Jarosław Stawiarski   10. Małgorzata Sadurska

 

Migawki

Koniec rządu Tuska

Konferencja Tuska w świąteczny poranek Bożego Ciała. Przerazili się w rządzie tuskowe ludzie. Co tam jeszcze nagrali w różnych taśmach, kogo jeszcze trafili. Za wszelką cenę premier chce się dowiedzieć jakie tajne informacje wynikną z nagranych polityków Platformy. Oczywiście on nie wpływał na niezawisłą prokuraturę. On jedynie rozmawiał z prokuratorem generalnym. Prokurator generalny nie poddał się naciskom premiera rządu, gdyż jest niezawisły, on jedynie podjął jedynie słuszne kroki prawne. Działania ABW na zlecenie prokuratury to kolejna kpina i potwierdzenie tezy ministra spraw wewnętrznych sienkiewicza, że państwo istnieje teoretycznie. W normalnym państwie, a nie tuskolandzie, siły porządkowe państwa załatwiłyby zajęcie komputera w trzy minuty, a nie na oczach całego świata "bawili" się. A może widowisko ma trwać???? Mam wielką nadzieję, że to już koniec rządu Tuska, który musi odejść.